حمله مسلحانه به تکنسین‌های اورژانس/ سرقت نافرجام آمبولانس در اصفهان

صبح امروز تکنسین‌های فوریت‌های پزشکی اصفهان در حین انجام ماموریت مورد حمله سارقان مسلح به سلاح سرد، قرارگرفتند که خوشبختانه با هوشیاری تکنسین‌های اورژانس، سارقین موفق به سرقت آمبولانس نشدند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیل سپیدپوش، تکنسین‌های فوریت‌های پزشکی این مرکز که در نخستین ساعات امروز برای انجام یک ماموریت اعزام شده بودند، در حین انجام وظیفه، گرفتار دو نفر سارق شدند و آنها با چاقو به این دو امدادگر حمله کردند.

طبق گفته اورژانس اصفهان، ساعت یک و ۳۶ دقیقه بامداد امروز، چهارشنبه ۲۱ تیرماه که واحد امدادی کد ۲۰۴۳ فوریت‌های پزشکی شهر اصفهان، برای انجام ماموریت و امداد رسانی به دو موتورسوار که دچار سانحه شده بودند، به اتوبان صیاد شیرازی، ورودی باغ غدیر اعزام شد.
به گزارش تکنسین‌های اورژانس، پس از انجام اقدامات درمانی اولیه به دلیل نیاز مصدومین به خدمات بیشتر، تکنسین‌ها اصرار به انتقال مصدومان به بیمارستان را داشتند، اما به علت مفقود شدن تلفن همراه یکی از موتورسواران در صحنه حادثه، هر دو نفر از سوار شدن به آمبولانس امتناع می‌کردند و تنها، وسایل شخصی خود، از جمله لب تاپ را داخل کابین گذاشتند.

نیروهای اورژانس زمانی که سعی در راضی کردن مصدومان برای دریافت خدمات بیشتر در بیمارستان را داشتند، متوجه شدند که فردی با ورود به خودرو، قصد سرقت وسایل مصدومان و آمبولانس را دارد؛ و هنگامی که برای ممانعت از سرقت، اقدام کردند، سارقان با تکنسین‌ها درگیر شدند و یکی از آنها را مورد ضرب و شتم قرار دادند.

در همین زمان، مصدومان که از جریان مطلع شده بودند، به سمت سارقان رفتند و با آنها درگیر شدند؛ که مورد حمله سارقان توسط چاقو و قداره شدند.و زمانی که سارقان قصد چاقو زدن به تکنسین‌ اورژانس را داشتند وی با دفاع از خود مانع انجام این کار شد.
تکنسین‌ها در این شرایط با دور کردن آمبولانس از صحنه مانع موفقیت سارقان در انجام نقشه خود شدند و بعد از لحظاتی که دوباره به محل حادثه برگشتند که در همین فاصله، سارقان، موتورسیکلت مصدومان را سرقت کردند و در خیابان مشتاق آتش زدند.

 

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

طراحی سایت
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار