آزادسازی خرمشهر، پیروزی معنوی و نظامی

سازمان بسیج جامعه پزشکی استان تهران در پیامی سالروز آزادسازی خرمشهر را تبریک گفت و آن را یکی از مهم‌ترین و تاثیرگذارترین اتفاقات تاریخ انقلاب اسلامی دانست.

به گزارش رسانه خبری سلامت سپید پوش، سازمان بسیج جامعه پزشکی استان تهران در پیامی، ضمن تبریک سالروز آزادسازی خرمشهر،  این پیروزی مهم نظامی و معنوی را نقطه عطفی در صحنه سیاسی و نظامی دوران دفاع مقدس و همچنین تحولات آینده منطقه خواند.

متن کامل این پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

حضرت امام خمینی (ره) : «فتح خرمشهر فتح خاک نیست، فتح ارزش‌های اسلامی است.»

آزادسازی خرمشهر، به عنوان نماد استقامت، ایثار و پیروزی دوران دفاع مقدس، نه تنها در صحنه سیاسی و نظامی جنگ تحمیلی، که در تحولات آینده منطقه تاثیر گذار بود.

تلاش، فداکاری و انسجام نیروهای سپاه، ارتش و بسیج حماسه سوم خرداد را خلق کرد و پاسداشت این پیروزی بزرگ تاریخ ایران اسلامی، تداوم باورهای انقلاب و دفاع از حریم ارزش‌های انقلاب است.

سازمان بسیج جامعه پزشکی استان تهران، با گرامیداشت این رخداد مهم و ادای احترام به ارواح ملکوتی شهداء و امام راحل (ره) ، سالروز این پیروزی نظامی و معنوی را به محضر رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله العالی)، خانواده‌های شهدا، جانبازان، ایثارگران و ملت شریف و مبارز ایران تبریک می‌گوید و بار دیگر ضمن بیعت با آرمان‌ها و ارزش‌های امام راحل (ره) و شهدا،آمادگی خود را برای حفظ و ارتقای تمامی دستاوردهای انقلاب، در سایه رهنمودهای ارزشمند مقام شریف رهبری( مدظله العالی) اعلام می‌دارد.

سازمان بسیج جامعه پزشکی استان تهران

خرداد۱۳۹۷

 

انتهای متن/*

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code