وزیربهداشت:باید به سلامت زنان کارمند توجه شود

وزیر بهداشت در مراسم گرامیداشت روز زن در ستاد وزارت بهداشت گفت: یکی از اقدامات مهم وزارت بهداشت در آینده، باید توجه به سلامت زنان کارمند باشد و غربالگری برای زنان شاغل در ستاد وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی انجام شود.

به گزارش رسانه خبری سلامت سپید پوش ، دکتر سید حسن هاشمی در مراسم گرامیداشت روز زن که امروز در ستاد مرکزی وزارت بهداشت برگزار شد، با تاکید بر اینکه همه ما در کشور، یک تیم هستیم و نیروی کار همانند چرخ دنده های یک ساعت هستند که اگر یکی از چرخ دنده ها خوب کار نکند، خروجی خوبی نخواهد داشت، گفت: افتخار می کنیم که اکثر همکاران ما در ستاد وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی، بانوان هستند.

وزیر بهداشت با بیان این که بانوان در انجام امور، دقیق تر از آقایان هستند چون حوصله، صبر و انضباط آنها بهتر از مردان است، افزود: در ۵ سال گذشته، همکاران ما در ستاد وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی زحمات زیادی کشیدند.

دکتر هاشمی افزود: از دکتر صدر السادات معاون توسعه مدیریت و منابع و دکتر پریدار مدیرکل امور پشتیبانی و رفاهی معاونت توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت به دلیل توجه به همکاران، احترام گذاشتن به آنها و تلاش برای ایجاد آسایش برای خانواده همکاران، تشکر می کنم.

وزیر بهداشت با اشاره به این که در دوره دنیای مدرن، به زنان ظلم شده و فشار بر زنان زیاد است، گفت: بانوان نسبت به گذشته بیشتر درگیر کار و مشاغل شده اند و در کنار شغل خود، باید همسر داری و بچه داری کنند که واقعا سخت است اما خودشان خوشحال هستند و فکر می کنند که به استقلال رسیده اند و می گویند این شرایط به نفعشان است.

دکتر هاشمی یاد آور شد: زنان شاغل دوشغله هستند، یکی کار در بیرون از منزل و دیگری کار در منزل، اگر چه ما دوست داریم زنان شاغل، شغل شان را بعنوان وظیفه اصلی خود در محل کار بشناسند،

وزیر بهداشت در پایان افزود: یکی از اقدامات مهم وزارت بهداشت در آینده، باید توجه به سلامت زنان کارمند باشد و غربالگری برای زنان شاغل در ستاد وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی انجام شود.
بهداشت نیوز

انتهای متن/*

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code