نگرانی از وجود تراکم در مبادی تهران/ حضور در پارک‌ها مخاطره آمیز است

فرمانده ستاد مقابله با کرونا در شهر تهران گفت: تراکم قابل توجه در مبادی ورودی و خروجی تهران وجود داشته و نشان می‌دهد برخی علی رغم همه توصیه‌ها با تسامح با این موضوع برخورد کرده‌اند.

به گزارش رسانه خبری سلامت سپید پوش ،علیرضا زالی فرمانده ستاد مقابله با کرونا در تهران به همراه سردار یزدی فرمانده سپاه محمد رسول الله (ص) و سردار بیگدلی معاون عملیات قرار گاه ثاراالله (ع) امروز در رصد هوایی شهر تهران شرکت کردند.

 علیرضا زالی فرمانده ستاد مقابله با کرونا در شهر تهران اظهار داشت: رصد هوایی از ورودی و خروجی‌های شهر تهران انجام شد، اما هنوز به حد کفایت میزان ترافیک به میزان و حد مورد نظر ما نرسیده است و امید داشتیم بیشتر مراقبت انجام شود.

وی ادامه داد: تراکم قابل توجه در مبادی ورودی و خروجی تهران وجود داشته و افزایش قابل توجهی داشت و نشان می‌دهد برخی علی رغم همه توصیه‌ها با تسامح برخورد کرده‌اند.

سردار یزدی فرمانده سپاه محمد رسول الله (ص) بیان داشت: نگرانی داشتیم که در بازگشت به چه میزان مردم به شهر ورود می‌کنند و باید تست شوند.

وی ادامه داد: متاسفانه در برخی مبادی مردم را دیدیم که از شهر خارج می‌شوند. حضور مردم در پارک‌ها یکی از نگرانی‌هایی بود که دیدیم و این حضور ممکن است موجب مخاطراتی شود.

سردار بیگدلی معاون عملیات قرارگاه ثارالله اظهار داشت: قطعا مقابله با ویروس کرونا توسط یک دستگاه یا دودستگاه کافی نیست. در چند روزهای اخیر که مردم بر می‌گردند مخاطراتی به همراه دارد و مردم باید بسیار مراقبت کنند

 

انتهای متن/*

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code