پنج شنبه, ۳۰ شهریور , ۱۳۹۶ ||  Thursday, 21 September , 2017

خانه » اورژانس » نجات جان ۶ تبعه خارجی توسط نیروهای اورژانس تهران

نجات جان ۶ تبعه خارجی توسط نیروهای اورژانس تهران

در ساعات اولیه صبح امروز یک دستگاه خودرو پراید در جاده قدیم تهران – بومهن پس از برخورد با گارد‌ریل، واژگون و 6 سرنشین آن مصدوم شدند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیل سپیدپوش، در ساعات اولیه صبح امروز، یک دستگاه خودرو پراید در جاده قدیم تهران – بومهن پس از برخورد با گارد‌ریل، واژگون و ۶ سرنشین آن مصدوم  شدند.

به گفته مرکز اورژانس ۱۱۵ تهران، در ساعت ۸:۰۰ صبح امروز، ۱۷ تیر ماه، به دنبال دریافت گزارش واژگونی خودرو سواری پراید در اتوبان پردیس در جاده قدیم تهران ـ بومهن و درخواست امداد از نیروهای اورژانس، تکنسین‌های این سازمان با اعزام ۳ آمبولانس در محل حاضر شدند.

بنا بر گزارشات تیمهای اعزامی به محل حادثه، ظاهرا این خودرو پس از برخورد با گارد ریل دچار واژگونی شد و شش سرنشین این خودرو دچار مصدومیت از نواحی مختلف اندامها شدند که بلافاصله تحت درمان توسط اکیپ های اورژانس حاضر در محل قرار گرفتند.

هم چنین با توجه به نیاز فوری تعدادی از مصدومین به دریافت اقدامات درمانی تکمیلی و خدمات بیمارستانی، بلافاصله پس از درخواست هلیکوپتر اورژانس، امداد هوایی به محل اعزام  و ۴ نفر از مصدومین حادثه را همزمان با ارائه خدمات به بیمارستان امام خمینی (ره) منتقل کرد.

 

۲ مصدوم دیگر نیز که در شرایط مناسب‌تری به سر می‌بردند پس از دریافت درمان‌های پیش بیمارستانی توسط نیروهی اورژانس جهت دریافت خدمات بیشتر بتوسط امداد زمینی ۱۱۵ به بیمارستان فیروزگر اعزام شدند.

گفتنی است همگی این سرنشینان اتباع افغان  با سن حدود ۲۵ سال بودند.

 

 

 

انتهای پیام/

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

*

code

تبلیغات

بالا