موتورلانس.تهران.سپیدپوش

موتورلانس‌ها، بازوی نامرئی اورژانس زمینی تهران

حضور درخشان موتورلانس‌های اورژانس در امدادرسانی روز عاشورا، با ثبت یک رکورد تازه و پر افتخار، برگ دیگری به دفتر افتخارات این سازمان اضافه کرد.

به گزارش رسانه خبری سلامت سپید پوش، روز عاشورا، موتورلانس‌های تهران با انجام ۹۰۰ ماموریت، رکورد بالاترین تعداد ماموریت در روز را ثبت کردند و طبق پیش‌بینی کارشناسان به نظر می‌رسد این آمار بالاترین رقم شده در سال جاری باشد.
با اضافه شدن ناوگان موتوری به اورژانس زمینی تهران، برخلاف سال های گذشته زمان رسیدن بربالین بیمار و مصدوم، علی رغم وجود ترافیک شدید‌ و حضور هیئت‌های عزاداری، کاهش چشمگیری داشت؛ به‌طوریکه فقط در یک مورد ماموریت، مدت زمان رسیدن بر بالین بیمار ۴دقیقه بود و این سرعت در امداد رسانی، باعث انجام عملیات احیا به‌هنگام و نجات بیمار سکته حاد قلبی شد.

امدادرسانی دیروز اورژانس ۱۱۵ تهران، در شرایط ازدهام جمعیت و ترافیکی که در شهر وجود داشت و با توجه به این تعداد ماموریت، بدون وجود ناوگان موتوری، نمی‌توانست چنین نتیجه رضایت‌بخش و قابل قبولی داشته باشد.

تصور انجام ماموریت‌های دیروز  تنها با کمک و شرکت آمبولانس‌ها، ما را به این نتیجه خواهد رساند که طرح توسعه ناوگان موتورلانس اورژانس تهران موفق بوده و می‌تواند الگویی برای سایرشهرهای پرجمعیت ما خواهد بود.

سپیدپوش از تمامی خانواده اورژانس، بویژه ناوگان موتوری این سازمان تشکر می‌کند و برای آن‌ها آرزوی سلامتی و به‌روز می‌کند.

انتهای متن/*

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

طراحی سایت
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازی