مراسم تکریم و معارفه رییس بسیج جامعه پزشکی استان تهران/ گزارش تصویری

مراسم تکریم و معارفه رییس بسیج جامعه پزشکی استان تهران با تاکید بر اهمیت نقش جامعه پزشکی در پایداری و ارتقاء نظام برگزار شد.

به گزارش رسانه خبری سلامت سپید پوش، مراسم تکریم و معارفه رییس بسیج جامعه پزشکی استان تهران، صبح امروز با حضور معاون هماهنگ کننده سپاه سیدالشهدای استان تهران و مسئولان کانون‌های بسیج جامعه پزشکی در محل سپاه سیدالشهدا (ع) برگزار شد.

در این مراسم حمید دامغانی، معاون هماهنگ کننده سپاه سیدالشهدا (ع) ضمن قدردانی از زحمات هدایت الله عابد، جواد حسین‌زاده را به عنوان رییس بسیج جامعه پزشکی استان تهران معرفی کرد.

دامغانی با اشاره به تلاش دشمن برای ایجاد اختلال در کشور به منظور ضربه زدن به نظام مقدس جمهوری اسلامی، هوشیاری و تلاش همه مسئولان و مردم را در شکست دادن دشمن ضروری اعلام کرد و گفت :« دشمنان اسلام و انقلاب لحظه‌ای از تلاش برای نابودی ما دست نمی‌کشند. برخی از اتفاقات اخیر که در کشور شاهد آن هستیم نتیجه تلاش‌های دشمنان نظام است. مطالبات مردم به حق است و باید به آن‌ها پاسخ مناسب داده شود اما برنامه‌هایی که به بهانه این مطالبات برای تشویش جامعه انجام می‌گیرد از سوی دشمنان برنامه‌ریزی و اجرا می‌شود.»

به گفته دامغانی ایجاد امنیت و پاسخ به نیازهای جامعه از وظایف مسئولان است و نباید به دشمنان فرصت سواستفاده را داد و حوزه سلامت و بهداشت به عنوان یکی از نیازهای ضروری و اولیه جامعه، نقش مهمی در حل و پیشگیری از مشکلات را برعهده دارد و به همین دلیل از حساسیت‌ بالایی برخوردار است.

در ادامه مراسم، حسین‌زاده به عنوان رییس بسیج جامعه پزشکی استان تهران،ضمن قدردانی از زحمات عابد، به تشریح برخی از برنامه‌های آینده سازمان پرداخت.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

انتهای متن/*

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code