ارائه آخرین یافته‌های درمانی عصب روانپزشکی در یک وبینار علمی

کنگره عصب روانپزشکی به دور دوم خود رسید؛ رویدادی که گسترش همکاری‌های علمی میان رشته‌های پایه و بالینی مرتبط با حوزه‌های عصب روانپزشکی و شناختی را هدف قرار داده است.

به گزارش رسانه خبری سلامت سپید پوش ، این رویداد به مدت چهار روز و به صورت وبینار در حال برگزاری است و در آن جنبه‌های عصب روانپزشکی و شناختی در حوزه بیماری‌های صرع، ام اس، اختلالات حرکتی، تشنج‌های عصبی، ضربات مغزی و دمانس (آلزایمر) و آخرین اطلاعات و یافته‌های پزشکی و درمانی مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد.

در دومین کنگره عصب روانپزشکی ۹ پنل تخصصی و سه کارگاه آموزشی برگزار می‌شود و هشت تن از متخصصان رشته‌های عصب روانپزشکی به همراه دو تن از اساتید خارجی از کشورهای انگلیس و استرالیا در خصوص جنبه‌های عصب روانپزشکی و شناختی سخنرانی می‌کنند. همچنین، در این رویداد ۳۰ مقاله پژوهشی و پوستر در دو جلسه آن نیز ارائه می‌شود.

ستاد توسعه علوم و فناوری‌های شناختی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، از برگزاری این رویداد حمایت می‌کند. دو روز از این کنگره ۱۸ و ۱۹ تیرماه سال جاری برگزار شد و ۲۵ و ۲۶ تیرماه نیز دور دوم آن برگزار می‌شود.

بر اساس اعلام معاونت علمی، این کنگره از سوی کمیته عصب روانپزشکی انجمن علمی روانپزشکان ایران در حال برگزاری است. علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت http://irpsychiatry.ir/ مراجعه کنند.

 

انتهای متن/*

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code