شهروند-خبرنگار «سپید پوش» شوید

از طریق ارتباط با اَدمین کانال تلگرامی سپید پوش و پیج اینستاگرام ویدئوها و یا عکس‌های خبری‌تان را به رسانه برسانید تا منتشر کنیم

به گزارش رسانه خبری سلامت سپید پوش ، به زبان ساده‌تر یعنی این که از این پس می‌توانید از طریق ارتباط با اَدمین کانال تلگرامی “سپید پوش ” و پیج اینستاگرام  ویدئوها و یا عکس‌های خبری‌تان را به رسانه برسانید و در این جا منتشر کنید. در واقع از مفهوم شهروند-خبرنگار حرف می‌زنیم، شما آن چه که فکر می‌کنید قابلیت خبری شدن دارد را به صورت ویدئویی(ویدئو همراه با توضیح صوتی از سوژه خبری باشد) یا عکس ثبت و برای ما ارسال می‌کنید، ما هم آن را از فیلترها رد می‌کنیم و منتشر می‌کنیم تا صدای شما باشیم برای دغدغه‌هایی که دارید، کانال تلگرام و پیج اینستاگرام ما را فراموش نکنید. در تلگرام البته کار راحت‌تر است و می‌توانید فایل موردنظر را برای ادمین بفرستید و در اینستاگرام هم می‌توانید از طریق دایرکت اقدام کنید.

 

توضیح ضروری این که منظور از مشارکت شما رفع مشکلاتی است که شما را آزار می دهد و حس می کنید رسانه ای کردنش سودمند است، مسائلی مثل کمبود امکانات و یا مسائلی از این دست که ما وسیله ای شویم برای رساندن صدای شما به مسئولین، طبیعتا کاوش در زندگی همشهری ها مقصود ما نیست.

 

انتهای متن/*

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code