روز پرکار برای اورژانس هوائی تهران/ نجات جان ۴ مصدوم در ۳ پرواز

روز گذشته اورژانس هوائی تهران در 3 سورتی و ماموریت پرواز موفق به نجات جان 4 مصدوم شدند. هشدار: این خبر حاوی تصاویر دلخراش می‌باشد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سپیدپوش، روز گذشته امداد هوائی اورژانس تهران با انجام ۳ ماموریت اورژانسی و نجات جان ۴ مصدوم  روز پرکاری را گذراند.

ماموریت اول – ساعت ۱۱:۰۰

به گزارش سازمان اورژانس تهران، ماموریت اول در پی تماس و دریافت گزارشی مبنی بر وقوع یک تصادف موتور با خوردو سواری در منطقه ورامین بود. که متاسفانه این تصادف یکی از پاهای مصدوم از ناحیه پایین زانو قطع شده بود، تکنسین‌های اورژانس ضمن انجام خدمات پیش بیمارستانی لازم  مصدوم و عضو قطع شده را با امداد هوائی به بیمارستان امام خمینی تهران منتقل کردند.

 

 

 

ماموریت دوم – ۱۲:۰۵

به دنبال ماموریت اول، در ساعت ۱۲:۰۵ در تماس با مرکز فوریت‌های پزشکی استان تهران و درخواست امداد برای یک خانم باردار که در شرایط زایمان قرب‌الوقوع بود، بار دیگر بالگرد اوژانس را برای انجام ماموریت دوم پرواز درآورد. و خوشبختانه بیمار در کمترین فاصله زمانی توسط پرسنل اورژانس هوائی ضمن دریافت خدمات اولیه به بیمارستان فیاض بخش منتقل شد.

 

ماموریت سوم – ۱۸:۴۰  

به گفته سازمان اورژانس تهران، ماموریت سوم نیز در پی تماسی در ساعت ۱۸: ۴۰ که گزارش یک تصادف در منطقه شریف‌آباد را می‌داد صورت گرفت، که در این امدادرسانی نیز تکنسین‌های اورژانس علاوه بر ارائه خدمات درمانی اولیه به دو مصدوم، در محل حادثه، آن‌ها با اورژانس هوائی به بیمارستان شهدای هفت تیر منتقل شدند.

 

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

طراحی سایت
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار