روایت رضا رشید پور، مجری صدا و سیما از فداکاری و همت اورژانسی دکتر کولیوند ، رییس سازمان اورژانس کشور

تشکر منحصر به فرد رشیدپور از نیروهای اوژانس بعد از آن که امداد رسانی اورژانس و حضور رئیس اورژانس را در یک صحنه تصادف از نزدیک مشاهده کرد.

به گزارش سپیدپوش، مجری شناخته شده تلویزیون، رضا رشید پور در روزهای گذشته ، با انتشار یک پست در صفحه شخصی خود ، روایتی متفاوت از فداکاری ها و مهربانی نیروهای اورژانس را نوشت. رشید پور با انتشار یادداشت خاطره خود از حضور در یک صحنه تصادف، و دیدن اتفاقی که شاید کمتر کسی انتظارش را داشت اینگونه از نیروهای اورژانس تشکر کرد:

” عصر امروز اتوبان کردستان رو به سمت بالا می رفتم .نزدیک تقاطع ملاصدرا ترافیک سنگین داشت . تصادف شده بود . برخورد خودروی شاسی باند به موتورسیکلت . ظاهرا آسیب دیدگی شدید نداشت ولی راکب موتور کف خیابان بود  و اورژانس بالای سرش .یهو یه چهره ی اشنا دیدم .دکتر کولیوند رییس اورژانس کشور .آستین بالا زده بود و مشغول امداد .برام جالب بود .این که همهی رییس ها و مدیرها گاهی از پشت میز بلند شن و بیان کف خیابون کار خوبیه .هم مشکلات پرسنل خودشون رو میفهمن و هم حرفای مردم رو . ………..نوشتم که یادم بمونه کار خوب رو بنده خدا هم نبینه حتما خدا می بینه ………درود بر دکتر کولیوند . درود بر رفقای فداکار و بی توقع اورژانس ”

این مجری سرشناس سیما ، با اشاره به حضور دکتر کولیوند ، ریاست سازمان اورژانس کشور که خاضعانه در کنار نیروهایش به یک مصدوم در حال امداد رسانی بوده اند ، این اتفاق را جریانی مثبت در ارتقا خدمت رسانی به مردم بر شمرده اند.   درود بر همه بچه های اورژانس که فارغ از هر جایگاه و مقامی همیشه در خط اول هستند.همیشه در صحنه هستند و تمام قد اماده برای خدمت رسانی هستند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

طراحی سایت
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار