دفترچه بیمه

دفترچه بیمه تامین اجتماعی حذف شد

دفترچه بیمه تامین اجتماعی در تمامی مراکز درمانی کشور حذف شد.

به گزارش رسانه خبری سلامت سپید پوش ، معاون درمان سازمان تامین اجتماعی از حذف دفترچه بیمه در تمامی مراکز درمانی کشور خبر داد.

مهدی درخشان معاون درمان سازمان تامین اجتماعی درباره حذف دفترچه های درمانی اظهار داشت:حدود یک سالی است که دفترچه های درمانی در مراکز ملکی سازمان تامین اجتماعی به طور کامل حذف شده است ولی بیمه شدگان برای مراجعه به مراکز غیرملکی و طرف قرارداد باید از این دفترچه ها استفاده کند.

زیر ساخت لازم برای حذف دفترچه 

وی افزود:ما زیرساخت های لازم را برای حذف دفترچه های تامین اجتماعی در مراکز طرف قرارداد و غیرملکی تامین اجتماعی آماده کرده ایم و از وزارت بهداشت، سازمان نظام پزشکی و شورای عالی بیمه درخواست می کنیم نسبت به حذف دفترچه ها در این مراکز هم اقدام کنند.
معاون درمان سازمان تامین اجتماعی تاکید کرد:وزارت بهداشت هم در حال انجام اقداماتی است تا بتوانیم این دفترچه ها را در تمامی مراکز درمانی حذف کنیم و بیمه شدگان تامین اجتماعی بتوانند با ارائه کد ملی خدمات لازم را دریافت کند.

ساخت بیمارستان جدید در کشور 

درخشان در پاسخ به پرسش دیگری مبنی بر ساخت بیمارستان جدید در کشور گفت:بیمارستان ۴۰۰ تختخوابی فیاض بخش در سال آینده افتتاح می شود و بیمارستان هدایت نیز تا پایان سال جاری مورد بهره برداری قرار می گیرد. این دو بیمارستان در استان تهران واقع شده است.
وی افزود:بیمارستان ۱۶۰ تختخوابی آبادان و همینطور بیمارستان ۹۶ تختخوابی دزفول تا اوایل سال آینده مورد بهره برداری قرار می گیرد.
معاون درمان سازمان تامین اجتماعی خاطرنشان کرد:بیمارستان ۳۲۰ تختخوابی شیراز نیز مراحل طراحی آن به پایان رسیده است و تا دو هفته آینده مقدمات ساخت آن اجرایی خواهد شد.
درخشان یادآور شد:البته ساخت بیمارستان تبریز نیز هم اکنون در مرحله طراحی است.

 

انتهای متن/*

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code