حضور درخشان نیروهای اورژانس در فرود اضطراری هواپیما در فرودگاه اصفهان

به دنبال فرود اضطراری هواپیما در فرودگاه اصفهان نیروهای اورژانس و بیمارستان‌های این شهر به حالت آماده باش کامل قرارگرفتند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیل سپیدپوش، شب گذشته به دنبال اعلام وضعیت اضطراری به‌دلیل نقص فنی در پرواز ۴۰۶۶ زاگرس، توسط خلبان این پرواز، و هم زمان با صدور اجازه فرودِ اضطراری این هواپیما در فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان، آماده‌باش نیروهای اورژانس ۱۱۵  اصفهان صادر شد.

به گزارش مرکز اورژانس اصفهان خوشبختانه این پرواز به سلامت در فرودگاه اصفهان بر زمین نشست.

گفتنی است حضور به‌موقع تیمهای امداد و درمان در قالب ۱۰ دستگاه آمبولانس و یک دستگاه اتوبوس آمبولانس، از ساعت ۲۴:۰۰ سه شنبه ۲۰ تیر ماه الی ۲:۰۰ بامداد چهارشنبه ۲۱ تیر ماه، در فرودگاه شهید بهشتی اصفهان و هم‌چنین آماده باش کامل  بیمارستان‌های شهر اصفهان از جمله بیمارستان الزهرا, کاشانی, خورشید, امین, فارابی, عیسی بن مریم، بیمارستانهای تامین اجتماعی و خیریه‌ها، توانِ درمان استان در حوزه بیمارستانی و پیش بیمارستانی را به نمایش گذاشته و تقدیر استاندار محترم جناب آقای دکتر زرگر و مدیریت بحران جناب آقای مهندس شیشه فروش و عوامل فرودگاه را بدنبال داشت.

 

 

 

 

سایت سپید پوش نیز به از طرف خود و تمام مسافرین این پرواز با آرزوی سلامتی برای پرسنل و امدادگران اورژانس، از تلاش و فداکاری و اقدامات سریع و به‌هنگام این جامعه که برای حفظ جان هموطنان صورت می‌گیرد تشکر می‌کند.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

طراحی سایت
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار