حریق یک منزل مسکونی، دو نفر را راهی بیمارستان کرد

حریق در یک منزل مسکونی، دو نفر از ساکنان آن را را راهی بیمارستان کرد، خوشبختانه با حضور به موقع نیروهای اورژانس و آتش نشانی، این حریق به سرعت مهار و تلفات جانی در پی نداشت.

جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس حوادث رسانه خبری سلامت سپید پوش ، ضمن اعلام این خبر، گفت: این حادثه در ساعت ۱۶:۵۵ عصر امروز در خیابان فریدون احمدی به سامانه آتش نشانی گزارش داده می‌شود. و بلافاصله دو ایستگاه آتش نشانی و خودرو حامل تجهیزات تنفسی به محل حادثه اعزام می‌شود.

وی با بیان اینکه محل آتش سوزی یک ساختمان دو طبقه قدیمی بود وو منش حریق نیم طبقه ساخته شده در بالای ساختمان گزارش شد، عنوان کرد: در زمان رسیدن تیم اعزامی، نیم طبقه کاملا طعمه حریق شده بود و طبق اطلاعات کسب شده، دو نفر آقا هم در میان شعله ها حبس شده بودند،
خوشبختانه آتش‌نشانان، همزمان با آغاز عملیات اطفا حریق، این دو نفر را نیز نجات و به عوامل اورژانس تحویل دادند.

وی اضافه کرد: خوشبختانه با اطلاع رسانی به موقع هموطنان، و حضور سریع همکاران ما در محل، آتش مهار و از سرایت آن به سایر طبقات و ساختمان‌های دیگر جلوگیری شد.

وی در پایان با بیان اینکه عملیات ایمن سازی دقایقی پیش به اتمام رسیده است بیان داشت: محل حادثه جهت بررسی تیم کارشناسی برای یافتن علت حادثه تحویل عوامل نیروی انتظامی شد.

گفتنی است دو مصدوم حادثه پس از دریافت خدمات اولیه پیش‌بیمارستانی، جهت تکمیل روند درمان، توسط عوامل اورژانس به بیمارستان منتقل شدند.

 

انتهای متن/*

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code