ضرورت توجه به موضوع عفاف و حجاب در بیمارستان ها

رئیس همایش ملی عفاف و حجاب در بیمارستان ها و مراکز درمانی با تأکید بر لزوم راه اندازی بیمارستان ویژه بانوان گفت: نهادینه شدن فرهنگ عفاف و حجاب در بیمارستان‌ها و مراکز درمانی باید مدنظر قرار گیرد.

به گزارش سپیدپوش، دکتر پیرحسین کولیوند در حاشیه همایش ملی عفاف و حجاب در بیمارستان‌ها و مراکز درمانی، اظهار داشت: راه اندازی بیمارستان ویژه بانوان در کشور ضرورت دارد و باید امنیت اخلاقی و معنوی در مراکز درمانی مد نظر قرار گیرد.

وی افزود: برخی از بیمارستان های خصوصی به موضوع عفاف و حجاب نگاه محکمی نداشته در حالی که توجه به این موضوعات حائز اهمیت است.

مشاور وزیر بهداشت گفت: برای نهادینه کردن هر موضوعی در جامعه به ویژه حوزه‌هایی که ریشه‌های معرفتی و اعتقادی دارند باید از تمامی ظرفیت‌ها و امکانات آن استفاده کرد.

وی افزود: برای نهادینه کردن هر موضوعی در جامعه باید از همه ظرفیت‌ها و امکانات استفاده کرد و این موضوع در ارتباط با فرهنگ عفاف و حجاب در بیمارستان‌ها و مراکز درمانی باید مدنظر قرار گیرد.

رئیس همایش ملی حجاب و عفاف در بیمارستان‌ها و مراکز درمانی، با بیان اینکه امروز جوامع به سمت پیشرفت و توسعه سوق یافته‌اند، گفت: لازم است برای نهادینه کردن این فرهنگ از برنامه‌های علمی جذاب استفاده کرد تا جوانان و نوجوانان با میل و رغبت قلبی به سمت حجاب پیش روند.

سرپرست اورژانس کشور با بیان اینکه در این راه می‌توان از ظرفیت فرهنگی و علمی خانواده‌های شهدا و جانبازان استفاده کرد، گفت: در این راه ما نیز تمام تلاش خود را انجام می‌دهیم که در حد توان وظیفه‌ها را انجام دهیم.

مدیر بیمارستان خاتم‌الانبیاء با بیان اینکه فرهنگ ایرانی اسلامی در حوزه حجاب باید نهادینه شود، خاطرنشان کرد: در این بیمارستان علاوه بر ارائه خدمات کامل بهداشتی و درمانی سعی ما بر ارائه خدمات فرهنگی بوده که بتوانیم در نهادینه کردن فرهنگ عفاف و حجاب گام‌های مثبتی برداشته باشیم.

رئیس همایش ملی عفاف و حجاب در بیمارستان ها و مراکز درمانی خاطر نشان کرد: با بیان اینکه استفاده از ‌آموزه‌های قرآنی جامعه را از آسیب‌های بسیاری دور می‌کند، گفت: توجه به موضوع حجاب و عفاف در مراکز درمانی و بیمارستان‌ها حائز اهمیت است و نباید مورد غفلت واقع شود.خبرگزاری سلامت

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

طراحی سایت
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار