تصادف مرگبار در خیابان ستارخان

انحراف یک خودرو سواری پژو 405 و برخورد آن با گاردریل وسط خیابان، جان راننده را گرفت.

مجتبی خالدی سخنگوی اورژانس کشور با یبان این مطلب به خبرنگار سرویس اجتماعی رسانه خبری سلامت سپید پوش افزود:  در ساعات اولیه امروز پنج شنبه ۵ بهمن ماه با دریافت گزارش مبنی بر برخورد یک خودرو سواری پژو در خیابان ستارخان، بلافاصله تیم امدادی فوریت‌های پزشکی به محل اعزام شد، اما متاسفانه بعد از معاینات دقیق توسط پتکنسین‌های اورژانس، مشخص شد راننده ، که تنها سرنشین خودرو بوده است در اثر شدت جراحات ناشی از ضربه، جان خود را از دست داده است.

جلال ملکی، سخنگوی آتش‌نشانی تهران نیز در خصوص این حادثه گفت: در ساعت سیزده دقیقه بامداد امروز یک مورد حادثه تصادف در مسیر شرق به غرب خیابان ستارخان زیر پل یادگار به سامانه ۱۲۵ آتش نشانی شهرداری تهران اطلاع داده شد که بلافاصله یک ایستگاه آتش‌نشانی به محل اعزام می‌شود ؛ ایت صانحه در اثر انحراف یک دستگاه خودرو ۴۰۵ ،و برخورد آن با جدول و گاردریل‌های وسط خیابان اتفاق افتاده بود.

وی با بیان این‌که پیش از رسیدن نیروهای آتش نشانی، راننده که تنها سرنشین خودرو بود توسط راننده‌های عبوری از خودرو خارج شده بود افزود: متاسفانه علی‌رغم انجام اقدامات درمانی و احیاء توسط عوامل اورژانس، راننده جان خود را از دست داد.

وی اضافه کرد: به دلیل این حادثه ترافیک سنگینی در محل ایجاد شده بود که بعد از ایمن سازی  توسط تیم اعزامی آتش‌نشانی و انتقال خودرو به پارکینگ جهت بررسی علت این صانحه، محل حادثه و خودرو تحویل عوامل پلیس راهور شد.

ملکی در پایان از مردم خواست تا با رعایت نکات ایمنی و رانندگی با سرعت مطمئنه به خصوص در ساعات پایانی شب ، از بروز چنین حوادثی جلو‌گیری کنند.

 

انتهای متن/*

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code