اعزام نیروهای تازه نفس هلال احمر به مناطق زلزله زده

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان البرز از اعزام سومین گروه نجاتگران جمعیت هلال احمر استان البرز برای کمک به آسیب‌دیدگان زلزله غرب کشور، کرمانشاه خبر داد.

به گزارش رسانه خبری سلامت سپید پوش ،مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان البرز  اظهار کرد: برای خدمات‌رسانی به آسیب دیدگان زلزله غرب‌کشور سومین گروه متشکل از۲۰ نفر از نیروهای امدادی شامل تیم های پشتیبانی و اسکان این جمعیت به استان کرمانشاه اعزام شد.

وی با اشاره به اینکه نیروهای جمعیت هلال احمر استان البرز از نخستین روز حادثه در مناطق زلزله زده مستقر شده و در حال خدمت رسانی به مردم آسیب دیده بودند، افزود: پیش از این نیز ۶۰  نفر از تیم‌های واکنش سریع و آنست و نیروهای نجاتگر در قالب تیم‌های تخصصی آوار، اسکان و پشتیبانی با تجهیزات لازم به منطقه اعزام شده بودند و برنامه‌ریزی برای اعزام نیروهای تازه نفس برای تقویت نیروها در مراحل بعدی صورت گرفت که ۱۵ نفر از نجاتگران درقالب تیم دوم به منطقه اعزام شدند.
وی با تاکید به اینکه جمعیت هلال احمر این استان در راستای تسریع عملیات امدادی در این استان تمام تلاش خود را به کار گرفته است،گفت: هفت دستگاه خودرو نیز شامل سه خودرو نجات، آمبولانس، کامیون، اتوبوس و مینی بوس از هرکدام یک خودرو و یک دستگاه موتور به این مناطق اعزام شده و نجاتگران در حال انجام اقدامات عملیاتی در این ‌مناطق هستند.
وی گفت: تمهیدات لازم برای اعزام نیروهای امدادی مجدد در صورت نیاز از سوی جمعیت هلال احمر البرز اندیشیده شده است.
منبع:ایسنا

 

انتهای متن/*

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code