احساس مسئولیت اورژانس کشور در امدادرسانی به مصدومان زلزله غرب کشور، قابل تقدیر است/ مردم مناطق زلزله زده از خدمات اورژانس، رضایت داشتند

عضو هیات رییسه و کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی گفت: از ابتدای وقوع زلزله 7.3 ریشتری در غرب کشور، با سرپرست سازمان اورژانس کشور تماس گرفتم و دکتر کولیوند به فاصله 15 دقیقه پس از وقوع زلزله، به سمت کرمانشاه حرکت کرد بنابراین احساس مسئولیت اورژانس کشور، قابل تقدیر است.

به گزارش رسانه خبری سلامت سپید پوش، دکتر اکبر رنجبرزاده ، عضو هیات رییسه و کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی، گفت: بر اساس اخبار و اطلاعاتی که به ما رسیده، تلاش سازمان اورژانس کشور در سازماندهی و اعزام مصدومان زلزله غرب کشور برای دریافت خدمات درمانی بیشتر به شهرستانها و استانهای همجوار و تهران، قابل تقدیر است.

وی با اشاره به بازدید روز گذشته اعضای کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی از مناطق زلزله زده و بیمارستانهای کرمانشاه، گفت: با مردم مناطق زلزله زده گفتگو کردیم و آنها از ارائه خدمات فوریت های پزشکی و اعزام بیماران به مراکز درمانی، رضایت داشتند.

نماینده مردم اسدآباد از خدمات دکتر کولیوند در مدیریت و حضور در مناطق زلزله زده از ساعات ابتدایی وقوع این حادثه تا کنون و از همکاری هوانیروز در انتقال مصدومان، تقدیر و تشکر کرد.

دکتررنجبرزاده تصریح کرد: توزیع مایحتاج مردم مناطق زلزله زده غرب کشور مانند پتو، چادر، مواد غذایی و آب آشامیدنی و امکانات مورد نیاز پس از زلرله، باعث گله مندی و نگرانی مردم این منطقه شده بود و انتظار می رفت که هلال احمر، سازماندهی بهتری داشت.

انتهای متن/*

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code